Len a konopí ve stavebnictví

Svaz lnu a konopí ČR, z.s.

Vás srdečně zve na seminář

Len a konopí ve stavebnictví

který se koná ve středu 16. října 2019 v sále Hostinec na faře, Vrčeň

Na seminář jsou srdečně zváni všichni pěstitelé, zpracovatelé lnu a konopí a další odborníci a zájemci o pěstování a využití lnu a konopí.

Dne: 16. října 2019

Program:
9.30-10.00 Prezence účastníků, káva
10.00 Zahájení

• Současné možnosti lnu a konopí jako komodity pro stavební účely (Ing. P. Šmirous, CSc., Ing. S. Krmela, CSc., Svaz LaK ČR)
  • Podpory pěstování lnu a konopí v ČR a EU, budoucí SZP (Ing. J. Humpál, ÚZEI Praha)
  • BLENABIS – Reálné výsledky projektu náhrad syntetických vláken obnovitelnými přírodními zdroji (Ing. J. Marek, CSc. Inotex, s.r.o.)
  • Sklizeň a zpracování lněného stonku (Ing. J.Souček, Ph.D., VÚZT Praha)
  • Konopí a len ve stavebnictví (Patrik Majringer, NORICUM, s.r.o.)
  • Konopný beton (Patrik Majringer, NORICUM, s.r.o.)
  • Biomasa stonku odrůd konopí setého a olejného lnu (Ing. M. Bjelková, Ph.D., AGRITEC, s.r.o.)
  • Diskuse
  • Závěr, občerstvení

Organizační informace:

Místo konání:
Vrčeň 44, Vrčeň 335 41

Přihlášku k účasti zašlete na adresu:
Svaz lnu a konopí ČR, z.s., Zemědělská 16, 787 01 Šumperk
Přihlášku lze zaslat E-mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na seminář jsou pozváni všichni členové Svazu lnu a konopí ČR, z.s., pěstitelé, zpracovatelé lnu a konopí a hosté.